Poradnia laryngologiczna dla dzieci i dorosłych

Poradnia świadczy usługi w ramach ubezpieczenia zdrowotnego oraz wizyty prywatne, mieści się w siedzibie "InterHem" przy ul. Choroszczańskiej 24, w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking. Możliwy dojazd autobusami linii: 10, 12, 14 i 24 (od Al. Solidarności) oraz 2, 11, 18 i 104 (od ul. Zwycięstwa). Zapraszamy.

W poradni przyjmują wyłącznie lekarze mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej, posiadają wymagane przez Narodowy Fundusz Zdrowia specjalizacje.

Dzięki współpracy lekarzy z logopedą i psychologiem, pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i leczenie.

Nasi lekarze:

Dr hab. med. Andrzej Sieśkiewicz - specjalista otolaryngologii chirurgii głowy i szyi

  • wizyty prywatne

Dr n.  med. Małgorzata Piszcz - specjalista otolaryngologii chirurgii głowy i szyi oraz specjalista otolaryngologii dziecięcej

  • wizyty w ramach NFZ 
  • wizyty prywatne

Dr n. med. Artur Goździewski - specjalista otolaryngologii chirurgii głowy i szyi oraz specjalista otolaryngologii dziecięcej, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie otolaryngologii dziecięcej  

  • wizyty w ramach NFZ
  • wizyty prywatne

Lek. med. Anna Łukaszewicz - specjalizacja w dziedzinie otolaryngologii chirurgii głowy i szyi  - otwarta

  • wizyty w ramach NFZ
  • wizyty prywatne

 

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę służącą do  przesiewowych badań słuchu jak również do badań klinicznych o pełnym zakresie. Dzięki współpracy z doświadczonymi diagnostami audiologii, oferujemy kompleksowe badania słuchu u niemowląt, małych dzieci, młodzieży i dorosłych. Atutem jest duże doświadczenie naszych pracowników i wieloletnia praca z małymi dziećmi.

Badania słuchu wykonują:

Pani Beata Malicka - pielęgniarka, posiadająca "Licencję na wykonywanie badań obiektywnych słuchu" Sekcji Audiologicznej Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Pani Mariola Falkowska - mgr pedagogiki, technik elektroradiologii.

 

Realizujemy także wizyty prywatne w zakresie otolaryngologii dorosłych i dzieci.

Wykonywane są również odpłatne badania słuchu.


WSZYSTKIE BADANIA SŁUCHU WYKONYWANE W RAMACH WIZYT NA NFZ SĄ NIEODPŁATNE.
 

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.