Centrum Laryngologii Dla Dzieci i Młodzieży

Centrum świadczy usługi w ramach wizyt prywatnych, mieści się w siedzibie "InterHem" przy ul. Choroszczańskiej 24, w budynku wyposażonym w windę, posiadającym obszerny parking. Możliwy dojazd autobusami linii: 10, 12, 14 i 24 (od Al. Solidarności) oraz 2, 11, 18 i 104 (od ul. Zwycięstwa).

W poradni laryngologicznej przyjmują wyłącznie lekarze mający wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, na bloku operacyjnym, oddziale oraz przyszpitalnej poradni laryngologicznej, posiadający szczegółowe specjalizacje.

Dzięki współpracy lekarzy laryngologów z logopedą i psychologiem, pacjent uzyskuje kompleksową diagnostykę i leczenie.

Dysponujemy wysokiej klasy mikroskopem diagnostyczno-operacyjnym, endoskopami z torem wizyjnym oraz pracownią audiologiczną wyposażoną w specjalistyczną aparaturę służącą do kompleksowych badań słuchu. Dzięki współpracy z doświadczonymi diagnostami audiologii, oferujemy kompleksowe badania słuchu u niemowląt, małych dzieci, młodzieży i dorosłych. Atutem jest duże doświadczenie naszych pracowników i wieloletnia praca z małymi dziećmi.

Prowadzimy kompleksową diagnostykę i terapię dzieci z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego (CAPD) w oparciu o Aktywny Trening Słuchowy Neuroflow - pierwszy w Polsce interaktywny trening wyższych funkcji słuchowych.

Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu otolaryngologii zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i w znieczuleniu ogólnym, w oparciu o blok operacyjny prywatnego szpitala.

Wizyty w poradni laryngologicznej dla dzieci i w poradni dla dorosłych umawiane są na godziny, rejestracja osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni.

Jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Laryngolog Białystok - ZAPRASZAMY! 

Szczegółowe informacje nt Centrum Laryngologii można znaleźć na stronie:

https://laryngologia-bialystok.pl

tel. 793 834 634